Výrobky

Veľké a nápadné, také sú náušnice tejto sezóny

Šperky či bižutéria sa stali dennou súčasťou vizáže žien, aspoň jeden druh si na seba dáme každý deň, no k najbežnejším asi patria náušnice. Tie má hádam každá z nás na ušiach stále, ale v šperkovniciach ich určite nájdeme ešte niekoľko druhov. Vyrobené z drahých kovov alebo lacnejšiu bižutériu, mnohorakých tvarov, od jednoduchých až po ozdobené rôznymi kryštálikmi či farebnými kamienkami, vhodné na každý deň, ale aj extravagantnejšie kúsky, ktoré dotvoria večernú róbu či spoločenský odev pri slávnostných príležitostiach.

pexels-photo-3266700

Voľba náušníc podlieha príležitosti, na ktorú sú určené, ale hlavnou podmienkou pri ich výbere je súlad s typom ženy a jej tváre. K okrúhlej tvári si treba zvoliť štíhlejší tvar náušníc, a naopak, úzka podlhovastá tvár si vyžaduje trocha objemu, no existuje aj univerzálny typ, a tým je kruh. Táto sezóna patrí náušniciam v tvare kruhu akejkoľvek veľkosti, no ak si to môžete dovoliť, tak si zvoľte https://www.nourlondon.sk/circle-earrings?lang=sk tie veľké, sú absolútnou jednotkou v móde doplnkov aktuálneho obdobia. Pravdepodobne oslovia tie mladšie ročníky, ale ani tie skôr narodené ženy si ich nemusia odopierať, treba len myslieť na dotvorenie ostatného oblečenia, aby sme nepôsobili príliš lacno.

 

Hrubé, tenké, väčšie, menšie, točené či pletené alebo v tvare vlnky, typov a tvarov je na trhu v ponuke neskutočne veľa, všetky sú niečím zaujímavé, nápadité, originálne a vybrať si je problém jedine kvôli množstvu, ktoré na nás v obchodoch číha. Túto jeseň a zimu sa orientujme na spomínané kruhové tvary, ale ak si nie ste istá a necítili by ste sa v nich dobre, netreba slepo nasledovať trendy, ale vyberať si to, čo nám pristane, a v čom sa cítime sebaisto. Kruhy však budú pravdepodobne vládnuť ešte nejakú tú sezónu, hoci prítomné sú tu stále.

23851730

 

Bižutéria si získala srdcia žien hlavne kvôli svojej dostupnosti, no treba dodať, že v súčasnosti je už prepracovaná do takých detailov, že niekedy je problém zistiť, či ide o bižutériu alebo drahšiu verziu toho istého šperku. Takže neváhajte a zaobstarajte si niektoré z práve módnych náušníc a vyrazte do ulíc sebavedomo.

Back To Top