Služby

Návšteva sex privátu

Niektoré profesie vytlačila robotizácia, ale kvalitnú ľahkú ženu nikdy nemôže nahradiť nafukovacia Anča. Najstaršie remeslo sa o svoju existenciu báť nemusí, môžete ho pokojne využiť. Nikto vám nepovie, ako sa správať, keď zaklopete na dvere ľahkej žene. Lenže tu ste na správnej adrese. Zbytočne nemoralizujeme, dávame rady do života ešte pred tým, ako stiahnete nohavičky neznámej blondíne…
Rozdiel v cene je značný. Navyše na sex priváte Privatportal obvykle pracujú baby, ktoré vás nebudú nútiť piť drahý čaj, pivo, alebo vodu a idú rovno na vec. Niektorí sa snažia oháňať tým, že nie je istota, či je baba zdravá, ale poznáte to, aj v luxusnej reštaurácii môžete mať vlas v polievke a v staničnom bufete nájsť držkovú, čo by si zaslúžila Michelinovu hviezdu. Tak je to aj s privátmi. Môžete natrafiť na kvalitu a v erotickom salóne na drahú opicu bez dobrého sexu. Pravidlo číslo jedna. Žiadne reklamácie skrátka neexistujú. Zvykajte si na drsný svet erotiky a riskujete všetko na vlastné nebezpečenstvo.

milovanie

Niektoré baby sa s vami budú bozkávať podľa sympatií, iné si vás pustia len do lona. Je dobré dohodnúť sa po telefóne dopredu, čo by ste chceli a koľko to bude stáť. Nemrhajte drahým časom, ktorý si platíte od chvíle ako otvorí sporo odeté dievča dvere. Zabudnite na lásku, či nebodaj, že by žena k vám prejavila sympatie a bude to rovnaké, ako s vašou drahou. Ide o sex, čo znamená dnu a von, von a dnu a zavrieť dvere z vonku. Ak budete mať šťastie, bude na vás milá, ale odohrá to rovnako ako už tisíc ráz pred tým. Nikdy sa nenechajte popliesť, že jej na vás záleží, milá je len preto, aby ste nemuseli kriesiť erekciu celú hodinu.

sex

Je to nevera, ale tá najbezpečnejšia, teda ak nepodceníte radu číslo štyri. Prostitútka nepíše zamilované smsky, neotravuje, nezdraví, ak sa stretnete v obchode. Ostane navždy jednorazovkou, alebo sa môžete vrátiť, ale je dobré poznať referencie. Dostanete sa k nim aj na internete a čo-to napovie aj telefonát. Ak je hravá a milá, je to vždy lepšie ako odmeraný hlas v ktorom cítiť cigarety. Platí, že aj pred skokom do neznáma si treba overiť všetko, čo sa dá.

Back To Top