Služby

Keď sa nevinný výlet, premení na divoké dobrodružstvo

Nedávno som sa vybral do Nových Zámkov. Nechcem uraziť nikoho, kto žije v tomto meste, no ak si a vy teraz kladiete otázku, prečo práve Nové Zámky, tak som si ju kládol aj ja. Niekoľkokrát za rok však absolvujem také malé dobrodružstvo. Vyberiem si jedno z našich miest a bez nejakého dlhého premýšľania.. proste idem! Tentokrát môj prst na mape zastal práve na tomto meste. K mojim zvykom patrí aj to, že v danom meste vždy vyskúšam niekoľko vecí. Sú to tieto:Detail na nahé ženské nohy v topánkach na vysokom podpätku.jpg
 

  1. Tri najlepšie reštaurácie
  2. Wellness
  3. Erotický salón

 
Ak sa mi smejete, tak sa prosím nesmejte, proste si rád užívam život. Veď keď na to celý rok driem, tak prečo nie. Bohužiaľ, na dovolenku na Malorke nemám, tak skúšam čo to dá aspoň tu u nás, na Slovensku.
 

Čo bolo najlepšie v Nových Zámkoch

 
Po každej návšteve niektorého z miest, si urobím taký osobný rebríček toho, čo bolo najlepšie. Prekvapilo to aj mňa samého, no pri mojom poslednom výlete vyhrali jednoznačne  sex ponuky v Nových Zámkoch privatportal.sk. Ja som si vlastne myslel, že v tomto mieste ani žiadne sex ponuky nenájdem. Neviem prečo, proste nejaké podvedomé presvedčenie a pocit.
 Nahá žena v čiernych topánkach sedí v póze.jpg
Zvyčajne absolvujem len jednu sexuálnu jazdu, no tentokrát som si to zopakoval až dvakrát. Raz v salóne a druhý raz na priváte. V prvom prípade to bola paráda, v druhom ešte väčšia. Aj keď som toho ohol vyskúšať už naozaj pomerne veľa, slečny v Nových Zámkoch mi vyrazili dych. Jedna z nich aj doslovne. Boli odviazané a krásne, pripravené na divočiny od výmyslu sveta a pokojne aj dvakrát za sebou. Inak povedané, nebo pre každého chlapa, ktorý si chce užiť neviazaný sex. Takže chlapi moji, choďte do Nových Zámkov.
Teraz som si uvedomil, že som vám nepovedal nič o reštauráciách a wellnesse. Zaujíma vás to však ešte? Verte, že keď vyskúšate a zažijete to, čo ja, žiadne jedlo a kúpele vás zaujímať nebudú ani náznakom.

Back To Top